Hakkımızda

Al Emlak olarak 30 yılı aşkın süredir emlak ve inşaat sektöründeyiz. Türkiye ve Almanya’daki konut projelerini tek bir platform altında hızlı, kolay ve teknolojiye uygun şekilde sunuyoruz.

https:// www.alemlak.net olarak kullanıcı dostu ara yüz, sezgisel yazılım altyapı ve kişiye özel filtrelenebilir çalışma yöntemiyle siz kıymetli müşterilerimize özel hizmetler sunuyoruz.

Türkiye’nin ve Almanya’nın öncü ve kendisini kanıtlamış inşaat firmaları ile yaptığımız işbirlikleri sayesinde siz kıymetli müşterilerimiz için konut projelerindeki fırsat, indirim ve ödeme avantajlarını belirleyip sunuyoruz.

Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ise; kişiye ve firmaya özel, özel bir ekiple çalışarak size özgün bir taslak hazırlıyor ve sunuyor olmamızdır.

Türkiye ve Avrupa’da yaşayan müşterilerimizin emlak alım ve satım ihtiyaçlarını büyük bir titizlik ve özenle karşılıyoruz. Konut, emlak, arsa, iş yeri, dükkân, tarla…vs sahibi almak isteyen ya da satmak isteyen müşterilerimiz www.alemlak.net aracılığıyla vakit kaybetmeden tek noktadan hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

Her gün yenilenen ve yinelenen sitemizi yakından takip etmeye devam ediniz.

Geniş çalışma ekibimizle emlak alım ve satış konusunda sonuna kadar size destek oluyoruz.

Ayrıca www.alemlak.net. e-bülten aracılığı ile iletişim bilgilerini bırakan ziyaretçilerimize konut projeleri ve uygun konut ve emlak bilgileri ile ilgili güncel fırsatları düzenli periyodlarla gönderiyoruz.
Saygılarımızla